تقدیر هیأت مدیره خانه سینمای مستند تبریز از مدیر عامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

هیأت مدیره خانه سینمای مستند تبریز از تلاش صادقانه سید محمد مهدی طباطبایی نژاد قدردانی کرد .

روابط عمومی خانه سینمای مستند تبریز - هیأت مدیره خانه سینمای مستند تبریز از تلاش و زحمات صادقانه مدیرعامل قبلی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی ، آقای سید محمد مهدی طباطبایی نژاد در اعتلا و توسعه سینمای مستند ایران تقدیر و تشکر کرد. همچنین این هیأت مدیره در پیای جداگانه ، انتصاب محمد حمیدی مقدم را به سمت مدیرعامل جدید این مرکز تبریک گفت . در متن این پیام ها چنین آمده است :

جناب آقای سید محمد مهدی طباطبایی نژاد
سلام علیکم
تلاش مدیران صدیق عرصه سینمای ایران هیچ گاه از یاد نخواهد رفت . اکنون که در پرتو الطاف خداوند سبحان ، یکی از مقاطع ارزشمند خدمات خویش را در دوران مدیریت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی با سربلندی به پایان رسانده و آماده خدمت در مدیریت دیگری از سینمای ایران برای نظام مقدس جمهوری اسلامی هستید ، بر خود وظیفه می دانیم از زحمات و تلاشهای صادقانه و موثر جنابعالی در توسعه سینمای مستند ایران تقدیر و تشکر نمائیم . از درگاه ایزد منان دوام عزت و  سلامت و تداوم  حضور موثر آن بزرگوار  در خدمت به هنر و صنعت سینما و ارتقای فرهنگ ایرانی اسلامی را مسأت داریم. 

جناب آقای محمد حمیدی مقدم
انتصاب شایسته جناب عالی را بعنوان مدیر عامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تبریک عرض می نمائیم.
امید است که حضور حضرتعالی در این مسئولیت ، بعنوان مدیری صدیق با کوله باری از تجربه ، نوید بخش توسعه سینمای مستند ایران باشد. از درگاه ایزد منان دوام عزت و  سلامت و تداوم  حضور موثر آن بزرگوار  در خدمت به هنر و صنعت سینما و ارتقای فرهنگ ایرانی اسلامی را مسأت داریم.


چاپ   ایمیل